Super snelle 10-minuten-biefstuk

Geen reacties

 
 
 
 
 


 
 
 
 
 
 

Deze biefstuk kun je al binnen 10 minuten serveren. Combineer met aardappeltjes uit de oven of een lekkere salade. Let op: de marineertijd is 60 minuten!

Voorbereidingstijd:
10 minuten

Bereidingstijd:
8 minuten


Ingrediënten

1 hoeveelheid (naar smaak) Citroensap
1 koffielepel(s) Citroenrasp
2 eetlepel(s) Tomatenpuree
1 koffielepel(s) Worcestershire saus
2 1/2 koffielepel(s) Mosterd
2 teentje(s) Knoflook
260 g Rundvlees, biefstuk, rauw
2 koffielepel(s) Olijfolie

 
 
 
 
 

Instructies
Doe het citroensap en de citroenrasp bij de tomatenpuree, de worcestersaus, de mosterd en de geperste knoflook. Meng het geheel goed door elkaar.

Marineer de biefstukken aan beide zijdes en laat ze vervolgens 60 minuten in de koelkast staan.

Verhit de olie in een pan, haal het vlees uit de marinade en laat elke zijde 4 minuten bakken (of tot ze naar wens gegaard zijn).

Notities
Wil je het vlees ‘rare’ (rood), bak elke zijde dan 2 minuten. Voor ‘well done’ laat je het vlees aan elke kant 6 minuten bakken.

Adverteren op theSword.nl is op verschillende manieren mogelijk. Denk hierbij aan display advertising, advertorials, winacties en meer. Voor meer informatie over de mogelijkheden tot adverteren op theSword.nl, kunt u contact opnemen met adverteren@thesword.nl

Deel met vrienden

Geschreven door Evelien van Steenis

Auteur van Desiderio, Frenesie en De CorrLinks Affaire ~ Oprichter en hoofdredacteur van www.theSword.nl en theSword Magazine ~ Was jurylid en coach van schrijfwedstrijd 'Auteurs with Talent' op www.BangerSisters.nl ~ Redactie medewerker voor een nieuwe, glossy magazine BOEKZINE.

Nog geen reacties.

Laat een reactie achter